Zvodič prepätia EATON SPBT12-280/3P BC 12,5kA vymeniteľný modul
Kód: 158330Podrobný popis
Technické parametre:
Typ ochrany: T1 + T2 (kombinovaný)
Počet pólov: 3
Menovité napätie (Un): 280 V AC
Impulzný prúd (Iimp): 3 × 12,5 kA (10/350 μs)
Menovitý vybíjací prúd (In): 5 kA (8/20 μs)
Maximálny vybíjací prúd (Imax): 25 kA (8/20 μs)
Montáž: DIN lišta 35 mm
Modulové prevedenie: vymeniteľné moduly (zásuvné)
Šírka: 3 moduly (54 mm)
Signalizácia: vizuálna (zelená = funkčné, červená = vymeniť)
Krytie: IP20 (v rozvádzači)
Prevádzková teplota: –40 °C až +80 °C