Zvodič prepätia EATON SPBT12-280/3P+NPE BC 12,5kA vymeniteľný modul
Kód: 158332
Neohodnotené
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické parametre:
  • Typ ochrany: T1 + T2 (kombinovaný zvodič)
  • Počet pólov: 3 + N + PE
  • Menovité napätie (Un): 280 V AC
  • Impulzný prúd (Iimp): 4 × 12,5 kA (10/350 μs)
  • Menovitý vybíjací prúd (In): 5 kA (8/20 μs)
  • Maximálny vybíjací prúd (Imax): 25 kA (8/20 μs)
  • Montáž: DIN lišta 35 mm
  • Modulové prevedenie: vymeniteľné moduly (zásuvné)
  • Šírka: 4 moduly (72 mm)
  • Signalizácia stavu: zelená = OK, červená = vymeniť modul
  • Krytie: IP20 (v rozvádzači)
  • Prevádzková teplota: –40 °C až +80 °C